HAKKIMIZDA

Faaliyete başladığımız 1912 yılından günümüze Özkul Tekstil olarak, yaşam ve ibadet alanlarınızı özelleştirmenize ve mükemmel halıyı bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Mükemmel halıya ulaşmanın yanı sıra estetik ve konforun önemli olduğunun bilincinde olarak üretimini yaptığımız halılarla mekana son dokunuşu yapmanıza aracılık ediyoruz.

Halı üretimimiz tamamen yenilenmiş tesislerimizde devam etmekte olup 2015 yılından itibaren yaptığımız üretimin %80’ini  İngiltere, Almanya, Fransa, Japonya, Avustralya, Rusya ve Suudi Arabistan’dan Amerika’ya uzanan geniş bir coğrafi bölgeye ihraç etmekteyiz.

Özkul Tekstil’de üretimin her safhası, kalite kontrol personellerimiz tarafından denetime tabi tutulmaktadır. Halılarımızın kalitesi kullanım alanlarında anlaşılmakta ve kullanıldıkça da fark daha çok ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle müşterilerimize halılarımızın kullanımında memnuniyet garantisi veriyoruz.

Özkul Tekstil, 107 yıldır kaliteli halı üretim geleneğini uygulamaktadır ve bugün de tamamen yenilenmiş üretim tesisinde benimsediği kalite politikasını uygulamaya devam etmektedir.

Referanslarımızdan Bazıları

With design & conceptual decisions, we create value for the objects.

İletişim Bilgilerimiz

Çalışma Saatlerimiz

Mon – Sat 8.00 – 18.00, Sunday CLOSED

ÖZKUL TEKSTİL İNŞAAT SAN. ve TİC. LTD.ŞTİ.

Dr. Mehmet Akarsu Mh. Ahi Evran San. Sit. Yağcıbedir Sk. No:1 Demirci – Manisa

24/7 İLETİŞİM

+90 (532) 295 44 50

BİZE ULAŞIN

otel halısı fiyatlarına bakarken kalite detayını atlamayınız.